МОЌНО ВИДЕО: Дали заборавивме да стекнуваме нови пријателства?

Дали луѓето забораваат како се шират пријателствата, или со тек на време како што созреваат се плашат да стекнат нови пријатели?

Погледнете едно моќно видео кое што ќе ни покаже дека нема ништо помило од детската љубов и желбата за нови пријателства.

Have We Forgotten How To Make Friends

This was beautiful!

Gepostet von Power of Positivity am Mittwoch, 8. August 2018
Прочитајте и...  ВИДЕО: Алигатор фатен на камера како пробува да ѕвони на ѕвонче
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.