in ,

Најдобро облечени на Оскар 2019

Црвениот тепих на Оскар 2019 година беше полн со колоритна гардероба, од парада на розеви фустани носени од ѕвезди како што се Џема Чен и Кејси Масгрејвс до жолтиот Версаче фустан на Констанс Ву.

#1 Алисон Џени

#2 Џема Чен

#3 Линда Карделини и Кејси Масгрејвс

#4 Лејди Гага

#5 Реџина Кинг

#6 Лора Хариер

#7 Анџела Басет

#8 Џејсон Момоа и Лиза Боне

#9 Теса Томпсон

#10 Данај Гурира

#11 Брие Ларсон

#12 Шарлиз Терон

#13 Рејчел Вајс

#14 Елзи Фишер

#15 Луси Бојнтон и  Рами Малек

#16 Ирина Шајк

#17 Џенифер Лопез

#18 Емилија Кларк

#19 Моли Симс

#20 Ешли Грем

#21 Ејми Адамс

#22 Мишел Јео

#23 Кики Лејн

#24 Кели Рипа

#25 Џенифер Хадсон

Прочитајте и...  Штедењето и нееднаквоста предизвикуваат ментални болести

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote