in ,

Најпознатиот холивудски пар пред развод

Последната расправија меѓу Амал и Џорџ Клуни околу посвојувањето на дете од Ирак направила проблеми во навидум совршениот брак.

После средбата со децата, бегалци во Ирак, која ја разнежни убавата адвокатка, Амал започнала да инсистира таа и нејзиниот сопруг Џорџ Клуни да посвојат едно дете.

Актерот не сака да попушти пред желбата на својата сопруга, пренесуваат странските медиуми.

Но на проблемите им нема крај. Се зборува дека Џорџ под притисок започнал да ја изневерува Амал со друга жена, па нивната караница станала уште поголема.

Иако деталите засега се непознати, се претпоставува дека нивниот однос станал многу напнат поради друга жена. И покрај претпоставките и шушкањата, парот се уште не се обратил пред јавноста.

Прашање е дали воопшто ќе ја коментираат ситуацијата бидејќи Џорџ своевремено рекол дека не сака да зборува за брак со Амал бидејќи тој никогаш не се распрашувал за животите на другите.

За потсетување, парот се венча во септември 2014 година, а три години подоцна станаа родители.

Прочитајте и...  Осамен сум, не можам веќе вака: Бред Пит првпат по разводот ја отвори душата!

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote