in

Најпровокативен календар досега: Џиџи и Бела Хадид заедно со Хејли Болдвин позираа полу-голи

Убавите манекенки го красат календарот на V магазин, но има една мана – бројот е лимитиран. “V magazine” ја прославува новата декада на успешно постоење со лимитиран календар за 2020-та година, на кој се наоѓаат бројни славни манекенки. 

За календарот позирале Џиџи и Бела Хадид, Керолајн Марфи, Хејли Болдвин, Карли Клос, Грејс Елизабет и многу други.

Џиџи позирала топлес и се наоѓа на насловната страна на календарот, додека внатре на водечката позиција го краси јануари. Нејзината сестра сестра Бела позирала сосема гола, а била покриена само со тексас јакна…

Сопругата на Џастин Бибер, убавата Хејли Болдвин, позирала во маица и гаќички кои го истакнале нејзиниот задник… Како изгледало зад камерите, погледнете во приложеното видео.

Прочитајте и...  Русија: Малиот Саша остана сам и чека добри луѓе да го посвојат, роден е со редок хендикеп поради кој и мајката се откажа од него

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote