Најслатката расправија: Мало бебенце на свој јазик се „кара“ со мајка си бидејќи не сака да јаде

Видео од најслатката расправија помеѓу мало девојче и нејзината мајка несомнено ќе ве насмее. Во него, бабенцето на свој јазик ѝ објаснува на мајка си зошто не сака да ја изеде кашата.

Погледнете го:

Прочитајте и...  Краток анимиран филм: "Судбина"
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде