Видео

Најслатката расправија: Мало бебенце на свој јазик се „кара“ со мајка си бидејќи не сака да јаде

Видео од најслатката расправија помеѓу мало девојче и нејзината мајка несомнено ќе ве насмее. Во него, бабенцето на свој јазик ѝ објаснува на мајка си зошто не сака да ја изеде кашата.

Погледнете го:

Прочитајте и...  Изнервиран маж одлучил по разводот сè да подели со сопругата, но БУКВАЛНО! (ВИДЕО)
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top