tjxk9llahr0cdovl29jzg4uzxuvaw1hz2vzl3b1bhnjbxmvwmpvn01eqv8vnjzmzjuzztyxztlhm2yyoty4nmjhzdmyztqzyty5n

Ула Шемоле е една од највлијателните и најпопуларните Инстаграм ѕвезди на Балканот, а оваа Словенка неодамна доби и прилично екстравагантна понуда.

tjxk9llahr0cdovl29jzg4uzxuvaw1hz2vzl3b1bhnjbxmvwmpvn01eqv8vnjzmzjuzztyxztlhm2yyoty4nmjhzdmyztqzyty5n

Имено, Ула во иднина ќе присуствува можеби и во најразузданите и најлудите забави на светот кои ги организира познатиот „крал на Инстаграм“ – Дан Билзериан.

За соработката „виновник“ е Инстаграмот на кој оваа дама често го покажува своето вајано тело и секси лице и каде ја следат повеќе од 40 илјади луѓе.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Антониа со песната „Полско цвеќе“ од Тоше ги paсплака сите!

„Дан и јас имаме неколку заеднички пријатели, ми испрати понуда. И тука сме каде што сме“, рекла оваа атрактивна црнка за „24сата.хр“, па додала дека нема услови за влез во оваа дружина, туку дека се е среќа.

„Кастинг не постои. Не можеш никаде да се пријавиш. Најважни се социјалните мрежи и контактите“.

Прочитајте и...  Инстаграм има нова опција за „стори“

Шемоле тврди дека не ја погодуваат и не ја интересираат негативните коментари и критиките на сметка на девојките кои се фотографираат и позираат со овој Американец.

„Луѓето би биле многу поубави и поуспешни да не размислуваат така негативно. Тоа се прекрасни девојки кои многу добро заработуваат. Повеќето не ја знаат вистинската слика за оваа работа, па се и сешто измислуваат“, вели таа.

View this post on Instagram

Let’s talk about catfish

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

Leave a Reply

avatar
  Претплати се  
Известувај за