in

Најзлобното нешто некогаш направено: Транспарентна сложувалка која ќе ви ги тестира нервите

Сложувалките се одличен начин побрзо да ни помине времето додека сме во карантин. Но, некој нашол начин таа забавна и релаксирачка активност да ја претвори во вистински кошмар.

Ви ја претставуваме оваа транспарентна сложувалка. Ова е прекрасно зло, а единственото нешто што може да ја направи полоша е да нема рабови.

Има сложувалки во различни големини – од најлесните 3х3 кои се состојат од 9 парчиња па се до најтешките – 12х12 кои се составени од 144 парчиња.

Цените започнуваат од 16.99 долари и сложувалките можат да се купат ТУКА.

Прочитајте и...  Хирург од Босна оперирал патник во авион

Што мислите?

-1 Поени
Upvote Downvote