На 14.10.2019 околу 20.40 часот во Полициската станица Карпош, Н.В.Г.(49) од Скопје пријавила дека околу 19.30 часот на фудбалско игралиште две лица физички го нападнале нејзиниот 15-годишен син и му одзеле мобилен телефон.

srpska policija

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Прочитајте и...  070-143-132: Завртете на овој број, на Тоше итно му треба наша помош!
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

Leave a Reply

avatar
  Претплати се  
Известувај за