in ,

„Недостасуваш“: Погледнете го спотот за новата песна на Владо Јаневски

Владо Јаневски го објави спотот за својот нов сингл „Недостасуваш“. Во оваа балада покрај Владо виртуелно се појавува и една прекрасна русокоса девојка на која и вели дека „најчесто му недостасува“.

Погледнете го.

Прочитајте и...  Најубавата фотографија од Италија: Ова бебе го победи коронавирусот, неговата насмевка го освои светот

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote