in

Некогаш и сега: „Децата“ на Дизни

Без разлика дали станува збор за Зек и Коди кои живеат во луксузен хотел или Хана Монтана со нејзиниот супер двоен живот – Дизни со сигурност знаеше како да не држи залепени до ТВ-екранот.

Бевме љубопитни да видиме како изгледаат нашите омилени глумци денес, па решивме тоа да го споделиме со вас!

Миа Талерико

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Џејк Т. Остин

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Ешли Тисдејл

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Бела Торн

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Кевин Џонас

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Кристи Карлсон Романо

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Џо Џонас

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Џејк Томас

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Анелиз ван дер Пол и Рејвен-Симон

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Лукас Грејбил

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Ник Џонас

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Деми Ловато

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Мајли Сајрус

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Кол и Долан Спраус

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Зек Ефрон

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Али Михалка

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Зендаја

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Хилари Даф

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Емили Озмент

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today

Бренда Сонг

What Your Favorite Disney Stars Look Like Today
Прочитајте и...  20 трикови за воспитување на вашите деца кои ќе посакате да ги знаевте порано

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote