in ,

Нема никаква сличност со Анџелина и Џенифер: Бред Пит во врска со колешка која е 25 години помлада од него (ФОТО)

image 9 2

Откако се разведе од Анџелина Џоли (44), Бред Пит (55) беше поврзуван со многу жени, а последна во серијата беше духовниот советник Сет Хари Калсон.

zena 1

Сепак,од неодамна актерот се’ повеќе, на истите настани, се појавува со неговата помалку позната колешка Алија Шокат (30).

https://www.instagram.com/p/B49Ay1Bg6Ga/?utm_source=ig_embed

Ова е актерка со која Бред Пит неодамна бил фатен како се враќа дома после забава. Наводно, парот се дружи со месеци, но сè уште не е ништо сериозно, туку се запознаваат.

brad4

Како што пренесуваат странските медиуми, тие имаат многу интереси што ги поврзале, а со тек на време сфатиле дека не можат да бидат само пријатели.

bred4

Да потсетиме, Бред се разведе од Ангелина, со која има шест деца, во 2016-та година, и оттогаш официјално не се појави никаде со ниту една жена.

bred pit andzelina dzoli

Пред неа Бред беше во брак со Џенифер Анистон.

Коментарите се дека оваа девојка нема никаква сличност со атрактивните Анџелина и Џенифер.

bred pit aniston
Прочитајте и...  20 интересни факти за Бред Пит кои можеби не ги знаете - доживотно му е забранет влез во Кина

Што мислите?

1 Поен
Upvote Downvote