Галерија

Неодолива фотосесија на четири идентични сестрички

Слатка фотосесија на четири идентични сестрички ќе ви го стопи срцето. Нема да останете рамнодушни на неодоливите насмевки на Абигејл, Мекајла, Грејс и Емили.

04

Фотографиите одлично ја доловуваат нераскинливата врска помеѓу 2-годишните девојчиња кои се бесценето богатство за нивните родители.

Сестричките од Канада се зачнати по природен пат. Нивната мајка Бетани се породила со царски рез во 33. недела од бременоста. Иако се родени предвреме, малите девојчиња се во добра здравствена состојба и одлично напредуваат.

05 1

Шансите да биде зачната четворка по природен пат се 1 на 65 милиони.

01
01 1
02
https://www.facebook.com/watch/?v=684636555235162
Прочитајте и...  ГАЛЕРИЈА: Неверојатни фотографии од месечина и силуети
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top