Видео

Неверојатно тајм-лепс видео кое покажува како лисјата си ја менуваат бојата

Иако малкумина се радуваат на крајот на летото, мора да се признае дека есента има свои привлечности, а тоа веројатно се должи на шарените есенски лисја.

lisce menja boju aps 566202651

Погледнете го ова двеминутно феноменално видео на кое се гледа како лисјата ја менуваат својата боја.

Прочитајте и...  Најслатката расправија: Мало бебенце на свој јазик се „кара“ со мајка си бидејќи не сака да јаде
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top