Видео

Никогаш повеќе нема да пиете газирани сокови откако ќе го изгледате ова видео

Во овој видео експеримент е прикажано што се случува со газираните сокови откако ќе ги испиеме. Најпрво се испушта чад, а потоа се стврднува во супстанца слична на катран. Погледнете го видеото подолу:

https://www.youtube.com/watch?v=s8VIrkiI_O0
Прочитајте и...  Зошто не треба да ја грицкате кожата околу ноктите?
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top