in ,

Никол Шерцингер го покажува својот дом со спектакуларен поглед на Лос Анџелес

Никол Шерцингер ја покани екипата на „Architectural Digest“ во својот дом во Лос Анџелес.

273812.width 1220

41-годишната пејачка ги покажува стилски уредените соби од куќата со прекрасен поглед на Градот на ангелите.

Прочитајте и...  Сопругата на Огњен Амиџиќ за прв пат ги отвори вратите на нивниот дом: Погледнете каде живеат водителот и манекенката (ФОТО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote