Македонија

Номад Кафе Бар: Бесплатно кафе и сокови за сите вработени во Државна болница

Номад Кафе Бар ги извести сите вработени во Државната болница дека од денес тие ќе бидат во нивна служба и бесплатно ќе може да земаат кафе и сокови. Секоја чест за ова хумано дело!

Прочитајте и...  Премиера на „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ вечер во „Синеплекс“ и утре во „Милениум“

Најпопуларно

To Top