Галерија

НОВ БИЗАРЕН ТРЕНД: Сечење на внатрешниот дел на ушната школка

Во светот се појави нов бизарен тренд.

Имено луѓето ја вадат внатрешноста на ушната школка, процедурата е наречена conch removal.

Која е границата на овие нови бизарни трендови во кои младите уживаат?

Прочитајте и...  Објавила видео на кое нејзиниот син му пее на својот брат со Даунов синдром, не ни сонувала што ќе се случи
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top