in ,

Нов предизвик на Инстаграм ги натера жените да се соблечат: На себе имаат само една работа, а мажите полудуваат од оваа глетка (ФОТО)

Инстаграм е полн со разголени девојки кои наместо облека, носат – перница. Бизарниот предизвик започна во време на карантинот.

https://www.instagram.com/p/B-tAgg4DNKx/?utm_source=ig_embed

Познатите инфлуенсерки веднаш го прифатиле. Предизвикот се состои во тоа да се земе перница со која се кријат стратешките делови, а потоа перницата се прицврстува на телото со колан.

https://www.instagram.com/p/B-sZWmfpWc4/?utm_source=ig_embed

За кратко време социјалните мрежи биле преполни со перница-предизвикот.

https://www.instagram.com/p/B-rWMMlpI5I/?utm_source=ig_embed

Имало и такви на кои овој тренд не им се допаднал па одлучиле го исмејуваат на Инстаграм.

https://www.instagram.com/p/B-pfKsRFjRZ/?utm_source=ig_embed
Прочитајте и...  Овој човек го освоил Монт Еверест, а не ни излегол од својот дом

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote