(СМЕШНО)Новиот изглед на кружните тeкови во општина Чаир ќе Ве остави без зборови

На социјалните медиуми почна да кружи фотографија од новиот кружен тек во Чаир.
Дали е ова најновиот изглед на кружните текови? Останавме вчудоневидени од техниката на изработка на истите.
Погледнете сами и уверете се.


*Disclaimer: Ова е иронична реакција на чаирчани поради при(от)суството на кружни текови во нивната населба. Фотографијата не е направена во населба Чаир, туку е објавена за да послужи како забава.

Фото: unknown
Постоечкиот кружен тек во Чаир

Rrethrrotullimet në Komunën e ÇairitКружни токови во Општина Чаир

Gepostet von Fari Hiseni am Donnerstag, 29. August 2019
Прочитајте и...  Несреќа на мото-крос во Кучково: Натпреварувач изгубил контрола, влетал во публиката
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде