Случувања

Обидете се да ги задржите солзите: Татко се враќа кај синот по три месеци работа во Германија

Средбата на татко и син од Цазин, БиХ, ретко кого ќе остави рамнодушен. По три месеци работа во Германија, таткото се враќа во родниот град, каде неговиот син во тој момент снима видео токму за него.

Тато, чувај се, најмногу те сакам на светот, вели детето со солзи во очи, за во следниот момент да му кажат дека имаат изненадување за него.

Susret oca i sina nakon tri mjeseca. Otac je prije tri mjeseca iz Cazina otisao na rad u Njemacku.

Gepostet von Topcagic Senad am Sonntag, 15. Dezember 2019
Прочитајте и...  Турски доктори: Поради корона вирусот држете се подалеку од цигарите

Најпопуларно

To Top