in

Облеката и домот нема да ви мирисаат на цигари, трикот не може да биде поедноставен

Ако домот ви мириса на цигари, освен што секако мора да проветрите, земете сад и наполнете го со вода.

Во него ставете главица кромид. Оставете го преку ноќ садот и ќе ги впие сите лоши мириси.

Нема да ви мириса ниту облеката.

Прочитајте и...  Архитект дизајнирал куќа од контејнери за достава

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote