in ,

Осамен сум, не можам веќе вака: Бред Пит првпат по разводот ја отвори душата!

Бред Пит кој глуми во новиот филм на Ас Астра, чија главна тема е односот на татко и син, првпат во интервју за странските медиуми проговори за разводот од Анџелина Џоли.

Се нагаѓаше дека причината на крај на бракот на славниот пар е тоа што актерот во моментот кога бил пијан, се скарал со 18 годишниот син Медокс. После тоа беше осомничен и за насилство над децата, но никогаш не бил обвинет.

Морав да ја прифатам мојата вина за раздорот на нашето семејство. Би требало да научам како да станам подобар, бидејќи не можам веќе вака – рекол Пит.

Освен тоа проговорил за тоа како се чувствува поради тоа што старее.

Сите носиме голема болка, осамени сме и жалиме по нешто. Имам пријател кој работи во дом за стари и немоќни. Ми рече дека единствено нешто за што зборуваат луѓето се нивните поранешни љубови, жалат поради постапките со саканите. Поради тоа мислам дека треба да поработам на тоа- заклучил актерот.

Прочитајте и...  Бред Пит: Престанав да пијам поради овој човек и секој ден ми е посреќен оттогаш

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote