in

Ова бебенце го освои светот со неговата фотосесија: Вакво лице немате видено досега (ФОТО)

Во последниве неколку години родителите најчесто ангажираат професионални фотографи со цел да ги сликаат нивните дечиња.

Иако очекуваме да видиме среќи и насмеани деца на сликите, едно бебе одлучило да му покаже на светот колку е лута и мрзоволна.

Запознајте ја Луна. Нејзината фотографка рекла дека иако малата Луна била мрзоволна за време на фотосесијата, таа истовремено била многу мирна.

Погледнете како изгледа најлутото бебе на светот, речиси е невозможно да не ја засакате веднаш:

Прочитајте и...  Близнаци или двојници? - Славни личности кои си личат како „јајце на јајце“

Што мислите?

-1 Поени
Upvote Downvote