Случувања

Оваа инструкторка по тверкање докажува зошто е експерт во оваа дисциплина

image 15

Настја Нас е инструкторка по тверкање која на Инстаграм секојдневно развеселува повеќе од 5 милиони обожаватели. Таа неодамна објавила “едукативнa” снимка на која танцува во кратко фустанче и ја воодушевила машката популација.

Видеото кое сигурно ќе ви го поправи расположението, можете да го погледнете во продолжение, како и слични објави од нејзиниот Инстаграм профил, во случај да ви се потребни дополнителни инструкции за тверкање.

https://www.instagram.com/p/B2mjWZYI_RV/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix
Прочитајте и...  Жена пуштила машина за перење алишта, а кога видела што има внатре останала без зборови
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top