in

Овој потег на БББ ја воодушеви Хрватска и светот (ФОТО+ВИДЕО)

Фотографија која ја воодушеви Хрватска и светот. БББ во помош при транспорт на бебињата во КБЦ Дубрава. Хрватска им се заблагодари.

Навивачката група Бед Блу Бојс, безрезервно и максимално помагаат на сите кои имаат потреба од тоа.

Видеото погледнете го ТУКА.

Прочитајте и...  „Може слободно да умре“: Синот на Бритни Спирс го навреди својот дедо (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote