in

Овој познат македонски водител е банкарот во „Се или нешто“? (ФОТО)

Секој работен ден имате прилика да го гледате познатиот квиз Се или нешто на Сител телевиизја.

Иако многу од натпреварувачите се трудеа да го земат милионот сепак банкарот се уште вешто го крие.

Сигурно многумина од вас сте се прашале дали водителката Лила Стојановска зборува сама или пак кој е банкарот.

А Ина Многу Фина одлучи да ја обелодени вистината и да открие кој е банкарот.

Имено, таа на социјалните мрежи се пошегува и напиша:

Кога ќе чујам, фали Трендо да се врати со квиз на ТВ….па кој е банкарот на Лила?, шегувајќи се дека тој е банкарот кој го крие милионот.


А познатиот водител на „Кој сака да биде милионер“, Сашко Мацановски Трендо веднаш искоментира под објавата: Да не се знае, да се ќути.

Прочитајте и...  Tајната на изгледот на фаталната Моника Белучи – Еве што има на нејзиното мени

Што мислите?

-1 Поени
Upvote Downvote