in ,

Памела Андерсон се омажи по петти пат, нејзиниот сопруг маѓепсан: „Можам да ја имам која сакам, но јас ја сакам само неа“

Памела Андерсон се венчала по петти пат со Џон Петерсон, кој е познат холивудски продуцент.

Го продуцирал филмот „Ѕвездата е родена“.

„Веќе со децении, јас можам да оберам која сакам жена. Светот е преполн со убави девојки. Но веќе 35 години, јас ја сакам само неа“, рекол тој.

Инаку, Памела и Џон се забавувале пред 30 години, а сега ја подгреале и страста.

Прочитајте и...  17 ГОДИНИ ХАРМОНИЧЕН БРАК: Љубовните совети на Џоан Колинс се лекција за секоја жена

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote