Македонија

Паркирал до контејнери, добил слатка одмазда (ФОТО)

На социјалната мрежа Фејсбук денес се прошири слика од ауди паркирано до контејнер, кое за возврат е третирано како еден од контејнерите.

76648960 10221082201191848 1230842510687862784 n
Прочитајте и...  Објавен новиот спот за „Јовка Кумановка“ на „Некст Тајм“ - преработка која ќе ве воодушеви
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top