Македонија

Патики.шоп – најуспешната онлајн продавница за патики во Македонија!

Досега сигурно сте слушнале за милион онлајн продавници на патики кои тврдат дека нудат квалитетни производи, а кога ќе ги добиете се тотално спротивно од нешто што може да се нарече квалитетно.

Patiki.shop онлајн продавницата која почна со работа во јуни оваа година и за само два месеци имаше повеќе од 150 задоволни купувачи е убедливо најдобрата продавница која нуди врвен квалитет на македонскиот пазар со пристапни цени.

Тимот на Публицист.мк разговараше со Дамјан Јанчевски, успешниот бизнисмен кој стои зад оваа онлајн продавница и тој ни откри дека е млад претприемач кој зад себе има повеќе успешни е-бизниси, вклучително и продавање на различни продукти во странство.

Тој со сигурност тврди дека patiki.shop е една од ретките онлајн продавници која што нуди комплетна сигурност во тоа што го купувате, замена на продукти и комплетна задоволност од страна на купувачите. А, за нашите дами се најавува посебен профил на кој ќе има огромен избор на женски обувки и аксесоари.

Прочитајте и...  Дино Мерлин ја посети зоолошката во Скопје (ФОТО)

Посетете го нивниот инстаграм профил и уверете се самите во позитивниот рејтинг кој го има продавницата. Исто така будно следете ги профилите на patiki.shop и publicist.mk за многу празнични изненадувања!

Спонзорирана содржина

Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top