Случувања

Пееше на Евровизија за Југославија и беше мега ѕвезда- денес спасот откако и почина мажот од рак го најде во оваа професија

Хрватската пејачка која ја претставуваше Југославија на Евровизија во далечната 1990-та година Татјана Камерон попозната како Тајчи веќе со години не се занимава со музиката, па реши да отвори нов бизнис.

Имено поранешната музичка ѕвезда во Југославија започна да организира крстарења по хрватското крајбрежје, а веќе списоци со туристи има и за следната година.

На официјалната страница на агенцијата во делот за себе таа пишува дека била сексуално злоставувана уште во младоста.

„Како мајка на три сина и креативен претприемач, секојдневно се справувам со многу стрес. Јас се занимавав со некои навистина одлични работи во текот на животот: Ги изгубив сопругот и татко ми на рак, со години се борев со депресија и вознемиреност, како тинејџерка доживеав и сексуална злоупотреба и таа се бореше да ја врати самодовербата и да ја врати довербата “, напиша Тајчи во својата биографија на сајтот за крстарење.

Прочитајте и...  ИСУС МЕ СПАСИ: Детето што почина на 20 минути раскажа што видел во тие минути (ВИДЕО)
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top