Случувања

Пијана жена возач: Зборела на телефон, удрила во трамвајска станица, ѝ пукнала гумата и продолжила да вози

Возач жена вчера е отстранета од сообраќајот во Загреб откако направила голем хаос.

38 годишната загребчанка возела и разговарала на телефон поради што со голема брзина удрила во трамвајска станица и ја уништила.

Од ударот и пукнала гума па таа продолжила да вози  по трамвајските шини.

Кога конечно на полициски знак застанала  кај неа биле утврдени 2 промили алкохол што е женски возачки рекорд во Хрватска.

Прочитајте и...  Ова е најважната работа за секој маж со која секоја жена ќе биде задоволна
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top