Погледнете ја супер луксузната вила каде што летуваа Меган и Хари

Младата кралска двојка заедно со тримесечниот принц Арчи поминаа една недела во луксузна вила на Ибица , за што платија 120 000 евра.

17407160 0 image a 3 1566117445599

Вилата има базен долг 50 метри со поглед кон морето , седум спални соби , теретана, џакузи , тераса за вечерање, канцеларија…

Во истата вила летувале и Пол Макартни и ДиЏејот Дејвид Гета. Вилата Sa Calma на имотот Vista Alegre , недалеку од местото Ес Кубелс се наоѓа на југозападниот дел на островот.

9o Copy 8
uploads thumbs resize 800x420 386981 700x415
meghan markle prince harry ibiza mansion villa sa calma pictures royal latest 2025787
meghan markle prince harry ibiza mansion villa sa calma pictures royal latest 2025788
PRI 80659713
PRI 80659576
Прочитајте и...  Тажна вест: Загина актерот од „Очајни домаќинки“
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде