in ,

Погледнете како изгледа Баба Мразица во 21ви век, Станија ќе ви го заврти умот!

Станија Добројевиќ  се соблече и ги израдува фановите за празниците. Таа облече костимот кој секогаш ја прави радосна за време на овој период од годината.

Имено, старлетата позираше со капа на Дедо Мраз, а на фановите им подари празнична во која гледаат како хипнотизирани.

Она што краде погледи не е капата, туку оскудна комбинација на облека. Ваква баба Мразица секој би посакал.

https://www.instagram.com/p/B6qtDEkB_Gr/?utm_source=ig_embed
Прочитајте и...  Се уште живеат сеќавањата и спомените- цели 13 години од последниот концерт на Тоше Проески (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote