in , ,

Погледнете како изгледа ќерката на Мерилин Монро и Џон Кенеди која е проценета на вртоглави 100 милиони долари

Тврдењето на гинекологот на познатата актерка Мерилин Монро кој пред многу години рече дека Монро после два спонтани абортуса во јуни 1961 родила ќерка би можело да го потврди постоењето на Гладис Бејкер Морис.

Гладис(53) покренала судска постапка, бидејќи најголемиот дел од својот живот го поминала во уверување дека е далечен потомок на славната актерка, поточно ќерка на нејзината родинина Мередит Бејкер.

Ми рече дека Мерилин се плашела дека браќата Кенеди ќе ја убијат и неа и мене ако дознаат за бременоста, така што се породила во тајност и набрзо после раѓањето ме сокрила кај неа – открила Гладис.

Откако ги пронашла документите дека навистина е усвоена, Гладис ја приврушува постапката на докажување на родбинските врски со еден од најинитригантните парови во историјата.

Доколку се утврди дека навистина е ќерка на Мерилин и Џон, се проценува дека ќе добие 100 милиони долари, колку што се проценува богатството на познатата актерка кое годишно се зголемува за неверојатни пет милиони.

Прочитајте и...  Кога природата ќе му се одмазди на човекот

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote