in

ВИДЕО: Погледнете како изгледаат 1300cm снег

Планините Сиера во близина на езерото Тахо во Калифорнија имаа многу снег.

Прочитајте и...  Имавте лош ден? Погледнете го ова видео и ќе го смените вашето мислење

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote