in

Погледнете што се случува кога ветрот ќе се судри со плафонот на овој бар

Дизајниран од страна на архитектонската фирма К-студио, Barbouni, грчкиот ресторан на плажа има еден од најуникатните плафони што ги имаме видено. Погледнете што се случува кога силен ветар ќе се судри со него.

Прочитајте и...  ВИДЕО: СИЈАМСКИТЕ БЛИЗНАЧКИ ЗАМИНАА ДОМА - Успешно раздвоени во 15 часовна операција во Загреб во која учествувале 14 лекари

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote