in

Полицаец запрел студент за брзо возење, но наместо да го казни направил нешто неочекувано

Полицаецот Мартин Фолчик запрел студент за брзо возење. Но, наместо да го казни или да му напише казна за надминување на брзината, полицаецот направи нешто сосема неочекувано.

menomonieofficertyingtie

Погледнете го видеото:

Прочитајте и...  ВИДЕО: Градоначалник се маскирал во инвалид за да види како се однесуваат социјалните работници, останал шокиран

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote