in

Поранешната голманка на Вардар се сврши со својата девојка

golmanka 696x523 1

Поранешната голманката на Вардар, Бразилката Маиса Песоа ја побара за жена својата девојка Никита Рамоа. Таа објави слика од дијамантскиот свршенички прстен на Инстаграм и се пофали дека Никита „рекла ДА“. Слика од веридбата на својот инстаграм-профил објави и Никита.

golmanka1
Прочитајте и...  Во Вухан "ја дочекаа светлоста на денот": Се радуваат и на најобичното одење до продавница

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote