in

„Porn Hub“ со бесплатно порно за Италијанците што седат дома

Прогласувањето вонредна состојба во Италија во борбата против корона вирусот донесе и позитивни страни за љубителите на филмовите за возрасни.

Најуспешниот и најпопуларен порно сајт PornHub воведе бесплатна премиум верзија за претплатниците во Италија за цел месец март како начин да ги задржи граѓаните во нивните домови.

-За да имате друштво дома во текот на наредните недели, ќе имате бесплатен пристап до Porn Hub Premium во текот на целиот месец, без да ја користите кредитната картичка, гласи соопштението на сајтот.

Како дополнување на ова, дел од приходите на сајтот ќе бидат подарени на италијанските болници за борба со корона вирусот.

Прочитајте и...  Вучиќ: „Како Бог Ве молам, не излегувајте од дома“, Србија прогласи вонредна состојба

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote