in ,

Потврдено е, имам коронавирус: Член на жирито на Ѕвездите на Гранд е заразен, а има само една порака за сите

Ѓорѓе Давид на социјалните мрежи потврди дека има коронавирус.

За жал…потврдено ми е дека имам Ковид 19!Не сфаќам…очаен сум.Вирусот ќе помине, ама болницата!!!Пекол!!!Како да си во затвор!!!Во војска!!!Луѓе чувајте се. Ве молам- напиша тој на Инстаграм.

https://www.instagram.com/p/B-MskLxJnRe/
Прочитајте и...  Девојка направи хаос во авион, па замина во затвор: Сакала да отвори врата, а реакцијата е вознемирувачка (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote