in ,

Повеќе никогаш нема да дојдам: Фолкерка направи хаос во „Гранд“ и ја напушти емисијата

Пејачката Нада Топчагиќ направи хаос среде снимање на „Ѕвездите на Гранд“. Таа се појавила на снимањето на новогодишна емисија, но како што вели, била понижена.

Топчагиќ вели дека од 11 наутро чекала да дојде на ред, но на крај испеала само една строфа наместо цела песна. Тоа потполно ја изнервирало, па реши да се огласи за „Ало.рс“:

Доаѓам и пеам само една строфа. По мене доаѓаат луѓе и пеат по три строфи. Си ги собрав работите и си заминав. А што да правам? Никогаш веќе нема да гостувам во таа теевизија.

Прочитајте и...  Голема потрага во Франција: Црвена панда побегна од зоолошка градина во Лион

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote