Македонија

Пожарникарите од Скопје со порака: „Ние останавме на работа, работиме за вас, Вие пак, останете дома за нас!“

Пожарникарите од Пожарна Скопје на својот фејсбук профил упатија порака:

Ние останавме на работа, работиме за вас.
Вие пак, останете дома за нас!

Седете дома, спасете живот!

„Ние останавме на работа, работиме за вас.Вие пак, останете дома за нас!“Седете дома, спасете живот!Венко Филипче,…

Gepostet von Пожарна Скопје am Freitag, 3. April 2020
Прочитајте и...  На Гинекологија се роди најголемото бебе во Македонија (ФОТО)

Најпопуларно

To Top