Занимливости

ПОЗИТИВ НА ДЕНОТ: Бабичка им пее приспивни песнички на своите кученца

Мелинда Херман ( Баба Лин ) е 70-годишна бабичка која им пее приспивни песнички на нејзините кученца и видеата ги објавува на својот YouTube канал. Освен што пее оваа бабичка свири на гитара, пијано и тапани.

Нејзините видеа ги освоија срцата на целиот свет, а сигурни сме дека ќе го освои и вашето.

Уживајте!

Прочитајте и...  На ова малкумина се сеќаваат: Со кое име Здравко Чолиќ се претставуваше на почетокот на кариерата?
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top