Видео

ПОЗИТИВ НА ДЕНОТ: Мало мајмунче пее додека го бањаат (ВИДЕО)

Ова мало мајмунче пее додека го бањаат. Замислете да имате вакво домашно милениче. Навистина преслатко!

Мајмуните како едни од најинтелигентните животни се почесто земаат место за домашен миленик покрај мачките и кучињата. Ова преслатко животно ќе ви го направи денот поубав:

Прочитајте и...  Дали им има крај на бизарните трендови: Острење на забите е еден од нив (ВИДЕО)
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top