Ова мало мајмунче пее додека го бањаат. Замислете да имате вакво домашно милениче. Навистина преслатко!

Мајмуните како едни од најинтелигентните животни се почесто земаат место за домашен миленик покрај мачките и кучињата. Ова преслатко животно ќе ви го направи денот поубав:

Прочитајте и...  Ќе ви го разубави денот: Интересна средба меѓу козичка и кученце
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

Leave a Reply

avatar
  Претплати се  
Известувај за