ПОЗИТИВ НА ДЕНОТ: Овие видеа од панди кои обожаваат прегратки ќе ви измамат насмевка на лицето

Прочитајте и...  ВИДЕО: Голем шумски пожар на падините на Осогово
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде