in ,

Познатата македонска фолкерка се разголе во најновиот спот

Вале Гулабица, контроверзната македонска фолкерка после подолга пауза се враќа на македонската сцена со нов хит.
Спотот на песната е сниман во Прилепско, а Вале ги покажува нејзините најсилни атрибути во истиот.

Што мисли јавноста за најновиот хит на фолкерката, останува да дознаеме.

Прочитајте и...  Лекарите открија зошто дебелината го зголемува ризикот кај заболените од коронавирус

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote