Познатата пејачка го врати трендот од кој се срамат многу девојки- Од Сенидах никој не го очекуваше ова, па доби лавина коментари (ФОТО)

Најпопуларната пејачка во моментов на овие простори Сенидах ги воодушеви своите фанови објавувајќи фотографија на која многумина девојки останаа рамнодушни.

Имено пејачката која доживеа голема популарност пред повеќе од една година успеа да и се наметне на публиката во сосема друго светло од нејзините колешки, особено по специфичниот стил на облекување и пеење.

View this post on Instagram

🍊 @drvurdelja

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Овој пат таа дигна прашина зад себе споделувајќи фотографија на која го врати трендот кој беше популарен во 90-те години од минатиот век, а тоа е носењето на марами и џиновски обетки на себе.

Овој нејзин стил предизвика лавина позитивни коментари особено на што е горда пејачка.

View this post on Instagram

Oh why did I lose you??? Why??? 😩🐒

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Прочитајте и...  "Ти никогаш нема да бидеш славна" Погледнете како Лејди Гага била исмејувана од врсниците на факултет
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде