Случувања

Познатата пејачка го врати трендот од кој се срамат многу девојки- Од Сенидах никој не го очекуваше ова, па доби лавина коментари (ФОТО)

Најпопуларната пејачка во моментов на овие простори Сенидах ги воодушеви своите фанови објавувајќи фотографија на која многумина девојки останаа рамнодушни.

Имено пејачката која доживеа голема популарност пред повеќе од една година успеа да и се наметне на публиката во сосема друго светло од нејзините колешки, особено по специфичниот стил на облекување и пеење.

View this post on Instagram

🍊 @drvurdelja

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Овој пат таа дигна прашина зад себе споделувајќи фотографија на која го врати трендот кој беше популарен во 90-те години од минатиот век, а тоа е носењето на марами и џиновски обетки на себе.

Овој нејзин стил предизвика лавина позитивни коментари особено на што е горда пејачка.

https://www.instagram.com/p/B4K8fBYFoZg/?utm_source=ig_embed
Прочитајте и...  НОВ БИЗАРЕН ТРЕНД: Сечење на внатрешниот дел на ушната школка
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top