Животни приказни

Познатата водителка покажа како изгледа неколку минути по естетските корекции: Нема да ја познаете, но има многу важна порака

За разлика од многу јавни личности кои кријат дека прават естетски корекции, водителката Душица Јаковлевиќ зборува отворено за истото.

Имено, таа одлучи да го „освежи“ лицето непосредно пред „Задруга 3“ за да може публиката да ја види од 6-ти септември во најдобро можно издание.

Душица откри на социјалните мрежи низ какви третмани поминала.

-Честопати, девојките и жените се одлучуваат за естетски процедури по што се сини, отечени, не можат да излезат надвор, се кријат неколку дена, така што никој не може да ги види. Ова е како изгледам јас еден час по засенчувањето на веѓите и пет минути по интервенцијата со ботокс во пределот на челото и корекцијата на усните. Многу е важно да ги изберете луѓето што можат да си ја завршат работата, особено кога зборувате за интервенции на лицето. Лицето ни е лична карта, рече Јаковлевиќ.

Прочитајте и...  Осамен милионер бара девојка за брак, но има посебни услови
Остави коментар

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top