in ,

Прегратки, бакнежи и емоции: Шакира и Пике се најзаљубениот славен пар (ФОТО)

Шакира и Пике го проследија финалниот меч на Дејвис Купот.

shakira gerard pique beach m

42-годишната пејачка и 32-годишниот фудбалер си разменуваа бакнежи на трибините, додека на теренот си ги одмеруваа силите репрезентациите на Шпанија и Канада.

Заљубените ѕвезди се заедно од 2011-та година и имаат две деца.

Прочитајте и...  Необичен оглас: Го продаваме синот за 50 долари, во добра состојба e

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote