Прегратки, бакнежи и емоции: Шакира и Пике се најзаљубениот славен пар (ФОТО)

Шакира и Пике го проследија финалниот меч на Дејвис Купот.

shakira gerard pique beach m

42-годишната пејачка и 32-годишниот фудбалер си разменуваа бакнежи на трибините, додека на теренот си ги одмеруваа силите репрезентациите на Шпанија и Канада.

Заљубените ѕвезди се заедно од 2011-та година и имаат две деца.

Прочитајте и...  Урнебесна тетоважа: Не е грев ако жената оди кај љубовникот… (ФОТО)
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде