in ,

Прекрасна акустична верзија на „Proud“ од Тамара Тодевска и Роберт Билбилов

Моќна изведба на Тамара Тодевска и Роберт Билбилов која ќе ви создаде бура од емоции.

Прочитајте и...  Денеска е Преподобен маченик Агапиј

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote